:. Warunki Korzystania :. Polityka Prywatności :. Pomoc :. FAQ :. O nas :. Reklama :. Użytkowników online : 43 :. Twoje IP: 18.206.76.226
...
 

Pomoc - FAQ - Częste pytania


Ile można dodać ogłoszeń ? Czy ogłoszenia mogą być podobne lub takie same ? Zamieściłem/łam ogłoszenie, czy mogę dodać następne takie same. Ile mogę dodać takich samych ogłoszeń ?

Można dodać dowolną liczbę / ilość ogłoszeń. Możesz dodać tyle ogłoszeń ile chcesz. Nie ma żadnych ograniczeń ilości ogłoszeń. W naszym serwisie jest dozwolone dodawanie ogłoszeń bez ograniczeń.


Jak dodać ogłoszenie ? Czy ogłoszenia mogę dodać samodzielnie ? ?

Można dodać dowolną liczbę / ilość ogłoszeń samodzielnie. Możesz dodać tyle ogłoszeń ile chcesz. Nie ma żadnych ograniczeń ilości ogłoszeń.

Proszę korzystać z przycisków DODAJ OGLOSZENIE umieszczonych w serwisie ..

[[tu link do kategorii]]

[[tu link do przykładowych podkategorii]]

proszę wybrać kategorię i w formularzu dodać treść...


Zamieściłem/łam ogłoszenie, ale nie otrzymałem/łamam maila do aktywacji. Dlaczego nie dostałem/łam maila aktywacyjnego z potwierdzeniem dodania ogłoszenia i co mam zrobić w takim przypadku ?

Niektóre portale i serwery pocztowe blokują pocztę z innych portali i serwerów, nawet gdy ta poczta nie jest SPAMEM.

Mail z potwierdzeniem dodania ogłoszenia z naszego serwisu, powinien dotrzeć pod wskazany adres email natychmiast, w około 1-2 minuty.

Sprawdź w folderze SPAM, czy wiadomość z potwierdzeniem nie trafiła do folderu SPAM na Twoim koncie pocztowym.

Jeżeli nie otrzymasz maila z potwierdzeniem do 2 godzin, spróbuj wysłać to samo ogłoszenie z innej poczty email, bo prawdopodobnie ten dostawca kont poczty email, zablokował pocztę z innych serwerów poczty i od innych dostawców poczty.


Zamieściłem/łam ogłoszenie z linkiem do strony, i w ogłoszeniu nie wyświetla się link do strony a zamiast linku gwiazdki. Dlaczego nie wyświetla się link, tylko gwiazdki: ***** ?

Zamieszczone ogłoszenie jest reklamą innego Serwisu Ogłoszeń lub jest reklamą innego Portalu Ogłoszeń lub w inny sposób narusza nasze zasady zamieszczania ogłoszeń.

Nie są dozwolone takie ogłoszenia jako bezpłatne.

Możesz zamieścić takie ogłoszenie za opłatą.

UWAGA: niektóre Portale i niektóre strony internetowe mogą ze względu na swój nieetyczny sposób działania, być na stale zablokowane od wyświetlania. Takie adresy stron i portali, oszukujących użytkowników lub w inny sposób działających na szkodę użytkowników, są zablokowane na stałe.


Zamieściłem/łam ogłoszenie i w ogłoszeniu nie wyświetla się w niektórych miejscach tekst i nie są widoczne niektóre słowa a zamiast tekstu są gwiazdki. Dlaczego nie wyświetla się tekst, tylko gwiazdki: ***** ?

Zamieszczone ogłoszenie zawiera słowa niedozwolone lub jest reklamą innego Portalu Ogłoszeń lub w inny sposób narusza nasze zasady zamieszczania ogłoszeń.

Nie są dozwolone słowa wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego lub reklamy innego Portalu Ogłoszeń.

Możesz zamieścić takie ogłoszenie za opłatą jeśli jest reklamą innego Portalu Ogłoszeń.

UWAGA: niektóre Portale i niektóre strony internetowe mogą ze względu na swój nieetyczny sposób działania, być na stale zablokowane od wyświetlania. Takie adresy stron i portali, oszukujących użytkowników lub w inny sposób działających na szkodę użytkowników, są zablokowane na stałe.


Zamieściłem/łam ogłoszenie ze zdjęciem, ale zdjęcia nie ma / zdjęcie zostało usunięte.

  • Zdjęcie nie może być bez bielizny i nie może pokazywać nagości. Nie są dozwolone zdjęcia kobiet z nagim biustem [z nagimi piersiami], z nagimi intymnymi czꜶciami ciała. To samo dotyczy mężczyzn, nie są dozwolone zdjęcia z nagimi intymnymi czꜶciami ciała.

  • Zdjęcie nie może być nieestetyczne lub niemoralne - mówiąc potocznie,

  • Zdjęcie nie może naruszać zasad współżycia społecznego,

  • Zdjęcie nie może naruszać zasad publikacji.

Takie zdjęcia są usuwane.W przypadku zapytań, proszę pytać poprzez FORMULARZ w zakładce POMOC.